Zabudowana działka usługowo-mieszkalna w Centrum

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 06 Kwiecień, 2026  14:34
1 500 000 zł
2435 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:616 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Do sprzedania działka usługowo-mieszkalna w centrum miasta.

Obecnie zabudowana: kamienica z 1936r. - wymaga generalnego remontu lub wyburzenia. Do wykorzystania jest powierzchnia ponad 200mkw, plus piwnice i poddasze.

Działka o powierzchni 616mkw.
Kształt: prostokąt.
Wymiary działki ok.18m x 34m.
Numer działki: 485/1.
Zgodnie z MPZP: MU3 - ZABUDOWA MIESZKANIOWO-USŁUGOWA lub USŁUGI - preferowane funkcje: drobne usługi nie wymagające uciążliwych dostaw.

Kamienica nadaje się na pensjonat z restauracją lub eleganckie wnętrza na biura lub usługi.

Ścisłe centrum miasta.

Komunikacja:
- 5 minut spacerem od parku Czartoryskich
- 15 minut autem do Kazimierza Dolnego nad Wisłą
- 30 minut autem do Nałęczowa
- 40 minut autem do Lublina
- godzina jazdy autem (trasa S17) do granic Warszawy.

Odsłony telefonu

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Renata
Konto firmowe
Na Lento.pl od 05 lut 2018
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków